Organizator:

Mieszkanie skrojone na miarę. Porady architekta wnętrz. Projektowanie Wnętrz Krzysztof Ziółkowski

10:30 - 11:20
Strefa zakupu i finansów
Prelekcja dotyczyć będzie korzyści wynikających z pomocy projektanta podczas wykańczania mieszkania. Prowadzący na podstawie przykładów opowie o zaletach współpracy z architektem wnętrz oraz omówi poszczególne etapy powstawania projektu. Zapraszamy!

Jak najlepiej kupić mieszkanie od dewelopera? Porady prawne. mecenas Rafał Kus, Polski Związek Firm Deweloperskich

11:30 - 12:20
Strefa zakupu i finansów
Jak mądrze wybrać wymarzone mieszkanie lub dom? Jak mądrze dokonać zakupu mieszkania lub domu? Na co zwracać szczególną uwagę w jednej z najważniejszych decyzji zakupowych w życiu? Jakie ułatwienia i utrudnienia przynosi nam prawo w tym zakresie? Wreszcie, jak stać się szczęśliwym posiadaczem własnego mieszkania? Na te i wiele innych pytań, w sposób zrozumiały i ciekawy postara się Państwu odpowiedzieć ekspert panelu, zastępca dyrektora generalnego Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

Kredyt hipoteczny bez tajemnic – który kredyt wybrać, który bank jest najlepszy? Mirosław Pieróg, Konsult

12:30 - 13:20
Strefa zakupu i finansów
Kredyty hipoteczne od podstaw. Co wpływa na wysokość raty, ile kosztuje kredyt, jakie raty wybrać. Jakie ubezpieczenia są konieczne, a bez jakich można się obejść. Jak dodanie do kwoty kredytu środków na wykończenie mieszkania wpływa na sumę, którą płacimy na końcu. Czy warto spłacić wcześniej (i w jakim banku). Wszystko, co powinien wiedzieć kredytobiorca, zanim podpisze umowę.

Fakty i mity o wynajmowaniu mieszkań. Robert Kuliga, Stowarzyszenie "Mieszkanicznik"

13:30 - 14:20
Strefa zakupu i finansów
Zapraszamy właścicieli i najemców na rzeczową prelekcję, wzbogaconą o wskazówki dotyczące dobrych praktyk w najmie.

Jak zaprojektować swoją wymarzoną kuchnie? Najnowsze trendy i rozwiązania. Paulina Tecław, ProjektDeska

14:30 - 15:20
STREFA ZAKUPU I FINANSÓW
Paulina Tecław Projektantka wnętrz, studentka architektury wnętrz na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu, zalożycielka koła naukowego Insider UAP.

Jak wziąć najkorzystniejszy kredyt hipoteczny. Paweł Czajkowski, Phinance S.A.

15:30 - 16:20
strefa zakupu i finansów
Kredyt Hipoteczny to decyzja na lata. Marża i Prowizja to nie jedyne koszty z którymi masz do czynienia. Na co jeszcze warto zwrócić samemu uwagę? Jakie istotne elementy nie są często brane pod uwagę? Które koszty i jak zmieniają się w czasie?