Organizator:

Tegoroczni prelegenci

Tobiasz Rok 

STREFA ZAKUPU
Polshelter

Tobiasz Rok 

STREFA ZAKUPU
Polshelter
Pomieszczenia bezpieczne: schrony i schronienia.

Rzeczoznawca Budowlany, z wieloletnim doświadczeniem, posiada uprawnienia budowlane od 15lat. Współwłaściciel i współzałożyciel firmy budującej pomieszczenia bezpieczne w firmie Polshelter. 

Krzysztof Ziólkowski

STREFA ZAKUPU
Projektowanie Wnętrz Krzysztof Ziółkowski

Krzysztof Ziólkowski

STREFA ZAKUPU
Projektowanie Wnętrz Krzysztof Ziółkowski
Jak zaprojektować funkcjonalne wnętrze. Porady architekta wnętrz.

Wykształcenie zdobyte na kierunku Architektura Wnętrz dopełnia kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe, od 2014 już we własnej pracowni. Chętnie dzieli się swoją wiedzą wygłaszając prelekcje o tematyce związanej z projektowaniem i aranżacją wnętrz. W punktach porad wnętrzarskich podpowiada też, jak prawidłowo zaaranżować przestrzeń mieszkalną lub usługową. Na swoim koncie ma realizacje projektów wnętrz mieszkalnych, biurowych, użyteczności publicznej, a także udział w konkursach projektowych. 

Tadeusz Paweł Lempkowski

STREFA ZAKUPU
Dobry Adres

Tadeusz Paweł Lempkowski

STREFA ZAKUPU
Dobry Adres
Lazarus i Jedlina - kalejdoskop smaków i marzeń czyli Twój Dobry Adres zamieszkania w Cegłowie.

Menadżer i animator kultury, edukator, pedagog, kierownik projektów unijnych, prezenter, członek Zarządu Lokalnej Organizacji Turystycznej Ziemi Mińskiej, Prezes Uniwersytetu Drugiego i Trzeciego Wieku w Cegłowie, Dyrektor Instytucji Kultury, Przewodniczący MRS przy Marszałku Województwa Mazowieckiego, prezenter, aktor.

Główny organizator takich wydarzeń jak: Ponadregionalny Festiwal Folkloru i Smaku Sójka Mazowiecka - Piknik w Miasteczku Cegłów - XV edycji, Jarmark Świętojański, Regionalne Tragi Produktu Regionalnego i Rękodzieła, Dni Sera - XI edycji, Cegłowski Festiwal Rockowy, Spektakle Teatralne Żona do Adopcji, Kobieta Idealna, Miłosna Pułapka oraz konferencji naukowych, m. in.: Świadomy Senior - Bezpieczny Senior przy współpracy z MSWiA, "Produkty Regionalne i potrawy tradycyjne - certyfikaty i upowszechnianie".

Patrycja Burglin-Surowiecka

STREFA ZAKUPU/ STREFA INWESTYCJI ZAGRANICZNYCH/ STREFA PORAD
Just Like Home

Patrycja Burglin-Surowiecka

STREFA ZAKUPU/ STREFA INWESTYCJI ZAGRANICZNYCH/ STREFA PORAD
Just Like Home
Jak nie stracić na wynajmie nieruchomości – słów kilka o tym, na co zwrócić uwagę, by zminimalizować ryzyka związane z wynajmem i zarobić możliwie jak najwięcej.

Patrycja Burglin-Surowiecka – ekspertka od nieruchomości, które darzy miłością nieograniczoną od przeszło 15 lat. Z wykształcenia prawniczka i marketingowiec, ale to w branży real estate odnalazła swoją pasję. Pomaga w wydobyciu prawdziwego potencjału nieruchomości przy sprzedaży, wspiera w poszukiwaniach wymarzonego domu czy mieszkania, kompleksowo przeprowadza procesy inwestycyjne na rynku nieruchomości na rzecz osób prywatnych i firm, prowadzi firmę zarządzającą najmem w Warszawie i Trójmieście. Certyfikowana negocjatorka nieruchomości i homestagerka.

Adrianna Kobylarczyk

STREFA ZAKUPU
GRAŚ I WSPÓLNICY KANCELARIA PRAWNA

Adrianna Kobylarczyk

STREFA ZAKUPU
GRAŚ I WSPÓLNICY KANCELARIA PRAWNA
Jak bezpiecznie kupić mieszkanie?

Radczyni Prawna w Dziale Nieruchomości Kancelarii Prawnej Graś i Wspólnicy. Specjalizuje się w doradztwie z zakresu prawa cywilnego oraz prawa nieruchomości na rzecz podmiotów zarówno z sektora prywatnego, jak i publicznego. Swoje dotychczasowe doświadczenie zdobywała prowadząc postępowania administracyjne, sądowoadministracyjne oraz postępowania cywilne, w szczególności z zakresu dochodzenia roszczeń odszkodowawczych, wynagrodzenia za bezumowne korzystanie przeciwko Skarbowi Państwa i jednostkom samorządu terytorialnego oraz w dochodzeniu zwrotu od Skarbu Państwa wywłaszczonych nieruchomości.

Na co dzień zajmuje się bieżącym doradztwem na rzecz klientów w sprawach związanych z nabywaniem nieruchomości i prowadzeniem procesu budowlanego, w tym dla jednego z największych w Polsce podmiotu z branży paliwowej oraz prowadzeniem inwestycji deweloperskich. Prowadzi także badania prawne due diligence nieruchomości oraz wspiera klientów w toku procesu budowlanego, w tym sprzedaży lokali mieszkalnych i usługowych.

Zajmuje się również prowadzeniem szkoleń z zakresu prawa nieruchomości, w tym ustawy deweloperskiej.

Mateusz Brzęcki

STREFA ZAKUPU
Graś i Wspólnicy Kancelaria Prawna

Mateusz Brzęcki

STREFA ZAKUPU
Graś i Wspólnicy Kancelaria Prawna
Jak bezpiecznie kupić mieszkanie?

Aplikant adwokacki w Dziale Nieruchomości Kancelarii Prawnej Graś i Wspólnicy. W swojej praktyce zajmuje się w szczególności prawem nieruchomości oraz prawem budowlanym. Posiada bogate doświadczenie w przeprowadzaniu badań prawnych due digillence nieruchomości, w przygotowaniu opinii prawnych oraz w sporządzaniu i opiniowaniu umów. Posiada także doświadczenie w obsłudze klientów jako prawnik in-house.

Na co dzień przygotowuje projekty aktów notarialnych dotyczących nabycia i sprzedaży nieruchomości, umów dzierżawy oraz sporządza i opiniuje umowy deweloperskie oraz umowy przeniesienia własności lokali mieszkalnych w wykonaniu umów deweloperskich.

Sławomir Lewandowski

STRFA FINANSÓW
Kredyt Inwest

Sławomir Lewandowski

STRFA FINANSÓW
Kredyt Inwest
Bezpieczny kredyt 2% - analiza programu rządowego. Tani kredyt w czasie wysokich stóp procentowych, czy to możliwe?

Dyrektor działu Kredytów Hipotecznych w Kredyt Inwest, jeden z najlepiej ocenianych Ekspertów Kredytowych w Polsce. Od ponad 15 lat pomaga Klientom w uzyskaniu kredytów hipotecznych na najlepszych warunkach. Na swoim koncie ma już ponad 1500 zadowolonych klientów.  Absolwent Wydział Nauk Ekonomicznych SGGW na kierunku Finanse i Bankowość, prelegent i mówca.

Michał Słomski

STRFA FINANSÓW
Phinance S.A.

Michał Słomski

STRFA FINANSÓW
Phinance S.A.
Szczegóły nowego programu rządowego „Bezpieczny Kredyt 2%”.

Regionalny Manager Sprzedaży Departamentu Produktów Kredytowych Phinance S.A.

Jestem niezależnym doradcą finansowym działającym na rynku finansowym od 18 lat. Od 2006 roku związany jestem z firmą Phinance S.A. która jest jedną z największych firm doradztwa finansowego w Polsce. Szeroki wachlarz ofert pozwala mi przygotować najbardziej korzystne rozwiązania finansowe które są dopasowane do indywidualnych potrzeb ponad 2200 klientów.

Jacek Chwiałkowski

STRFA FINANSÓW
Notus

Jacek Chwiałkowski

STRFA FINANSÓW
Notus
Bezpieczny kredyt 2% - wszystko co musisz wiedzieć o nowym programie rządowym.

Jestem absolwentem Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu na kierunku Finanse i Bankowość. Z branżą finansową związany jestem od 2010 roku. Na co dzień zajmuję się wsparciem i pomocą przy wyborze najkorzystniejszych ofert finasowania dla swoich klientów. W swojej pracy stawiam na najwyższe standardy etyki zawodowej.

Daniel Bieniada

STRFA FINANSÓW
Bona Fidei

Daniel Bieniada

STRFA FINANSÓW
Bona Fidei
Kredyt hipoteczny w kontekście nadchodzących zmian.

Certyfikowany Doradca Finansowy – EFG® (Nr licencji: PL 10.EFG.00904)

Z branżą finansową związany od 2007 roku. Ciągle doskonali swoje umiejętności i poszerza wiedzę z zakresu finansów, ale i prawa, które siłą rzeczy jest gałęzią pochodną zwłaszcza w kontekście finansowania zakupu nieruchomości, prawa majątkowego i sukcesji. Specjalizuje się w kredytach hipotecznych, współpracując ze wszystkimi powszechnie znanymi bankami, które nie mają przed nim już żadnych tajemnic, a proces kredytowy zna lepiej niż niejeden pracownik banku. Daniel Bieniada buduje swoją markę pod firmą Bona Fidei, iż nie chce być utożsamiany z żadnymi korporacjami, których pracownicy nie zawsze mają należyte przygotowanie do wykonywania tego zawodu. To prawdziwy ekspert w dziedzinie finansów, który nie tylko załatwi wszystkie formalności przy zaciąganiu zobowiązań kredytowych, ale też pokaże jakie ryzyka się z tym wiążą i jak sensownie się przed nimi zabezpieczać.

Adrian Wąsowski

STRFA FIANSÓW
mFinanse S.A.

Adrian Wąsowski

STRFA FIANSÓW
mFinanse S.A.
Zmiany na rynku kredytowym i założenia Programu Pierwsze Mieszkanie.

„Adrian Wąsowski jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego. Swój warsztat merytoryczny szlifował m.in. w Deutsche Banku i Santander. Cechuje go pomysłowość, cierpliwość i elastyczność. Jego dociekliwe pytania i znajomość aspektów kredytowych pozwalają rzucić nowe światło na sytuację kredytową klienta oraz sprawdzić stan prawny nieruchomości. Dzięki uważnemu słuchaniu zawsze znajduje najlepszą i najtańszą ofertę danego banku. Jego nieustępliwość i wola zwycięstwa pozwalają klientom w spokoju oczekiwać na decyzję kredytową. Praca sprawia mu przyjemność, a spotkania przebiegają w miłej atmosferze.

Aktualnie buduje dom wykorzystując nowe technologie, służąc swoim klientom doświadczeniem również w tej materii.”

Kacper Szustak

STRFA FIANSÓW
mFinanse S.A.

Kacper Szustak

STRFA FIANSÓW
mFinanse S.A.
Zmiany na rynku kredytowym i założenia Programu Pierwsze Mieszkanie.

Pośrednik kredytowy, reprezentujący firmę mFinanse. Obsługuje klientów w zakresie kredytów mieszkaniowych, gotówkowych i firmowych. Jego specjalizacją są kredyty hipoteczne. Na co dzień zajmuje się pomocą w ich doborze i procesowaniu we wszystkich największych bankach dostępnych na rynku. Jego motywacją do działania jest każdy zadowolony klient, więc wykorzystuje całą wiedzę i bogate doświadczenie by wspierać ludzi na każdym kroku w tym ważnym procesie.  

Robert Zagata

STREFA INWESTYCJI ZAGRANICZNYCH
Costa Dream Home

Robert Zagata

STREFA INWESTYCJI ZAGRANICZNYCH
Costa Dream Home
Hiszpania - Flipy i zakupy inwestycyjne - nieruchomości pod wynajem oraz działki dla deweloperów

Pracował ponad 25 lat w zarządach wielkich międzynarodowych korporacji finansowych, odpowiadając za sprzedaż. Swoje nadwyżki finansowe inwestował w nieruchomości. Po zakończeniu kariery dzieli się doświadczeniem ze słuchaczami studiów MBA w WSM w Warszawie. W wieku 60 lat zakończył pracę w Polsce i przeprowadził się do domu w Andaluzji. Wykupił udziały w jednej z największych agencji nieruchomości i z pasją pomaga ludziom znaleźć nieruchomości inwestycyjne lub przeznaczone na słoneczną starość. Pasjonat jeździectwa, żeglarstwa i zapalony motocyklista. 

Judyta Białek

STREFA INWESTYCJI ZAGRANICZNYCH
Tekce overseas

Judyta Białek

STREFA INWESTYCJI ZAGRANICZNYCH
Tekce overseas
Wszystko o Zakupie Nieruchomości w Hiszpanii- wskazówki i porady.

Judyta Białek jest ekspertem do spraw zakupu nieruchomości, mieszka od 2,5 roku w Hiszpanii na wybrzeżu Costa del Sol. Branża nieruchomości to jej pasja, którą rozwija współpracując z Tekce Overseas. Tekce Overseas jest międzynarodową agencją nieruchomości działającą w Turcji, Hiszpanii, na Cyprze i w Szwecji, priorytetem firmy jest zapewnienie niezawodnego procesu zakupu nieruchomości za granicą.

Monika Tramś

STREFA INWESTYCJI ZAGRANICZNYCH
TM Real Estate Group

Monika Tramś

STREFA INWESTYCJI ZAGRANICZNYCH
TM Real Estate Group
Ciesz się śródziemnomorskim stylem życia i zamieszkaj w Hiszpanii.

Monika Tramś jest przedstawicielem dewelopera TM Real Estate Group w Polsce. TM Real Estate Group to wiodąca hiszpańska firma w sektorze turystyki rezydencjalnej, specjalizująca się w budowie willi i apartamentów na wybrzeżu Morza Śródziemnego. Deweloper wywodzący się z prowincji Alicante od ponad pół wieku sprzedaje domy wakacyjne na południu Europy.

Alicja Belczańska

STREFA INWESTYCJI ZAGRANICZNYCH
Azull Hiszpania

Alicja Belczańska

STREFA INWESTYCJI ZAGRANICZNYCH
Azull Hiszpania
Jak kupić nieruchomość w Hiszpanii? 5 kroków, różne regiony i co możemy zaoferować.

Alicja Belczańska studiowała marketing i turystykę w Kijowie. Od 18 lat mieszka na Costa del Sol i w tym czasie pracowała w branży nieruchomości.

Natomiast firma Azull (od 2008) jest agentem nieruchomości specjalizującym się w sprzedaży nieruchomości w Hiszpanii obywatelom Belgii, Holandii i Polski.

Wspólnie ustalamy: Twoje potrzeby mieszkaniowe, idealną lokalizację, Twój budżet.

Organizujemy wyszukiwania domu w Hiszpanii: loty, hotele, region do odwiedzenia i nieruchomości.

I na koniec nasz zespół obsługi posprzedażowej poprowadzi Cię do momentu otrzymania kluczy do wymarzonej nieruchomości.

Nigdy nie będziesz sam! 

 

Manuela Navarro Aragon 

STREFA INWESTYCJI ZAGRANICZNYCH
Dragon Costa

Manuela Navarro Aragon 

STREFA INWESTYCJI ZAGRANICZNYCH
Dragon Costa
Aspekty prawne zakupu nieruchomości w Hiszpanii.

Karierę zawodową rozpoczęła w 1994 roku w Izbie Przemysłowo-Handlowej w Orihuela, a w 2005 roku otworzyła własną kancelarię prawną w Orihuela (Alicante). Od 2017 roku prowadzi kancelarię w Torrevieja specjalizującą się w doradztwie prawnym w procesie kupna-sprzedaży nieruchomości w Hiszpanii. Manuela zatrudnia kilku pracowników, w tym Polkę, dzięki czemu jej kancelaria świadczy doradztwo prawne także w języku polskim.

Wioletta Panek

STREFA INWESTYCJI ZAGRANICZNYCH
Real Plus Estate

Wioletta Panek

STREFA INWESTYCJI ZAGRANICZNYCH
Real Plus Estate
Nieruchomości w Grecji.

Właścicielka biura nieruchomości REAL PLUS ESTATE, które powstało z myślą o kompleksowym świadczeniu usług na greckim rynku nieruchomości. Od 2003 roku firma jest członkiem Stowarzyszenia Pośredników Umów w Grecji. Firma zapewnia pełen zakres innowacyjnych i wysokiej jakości usług. Pracuje nad tym duży zespół doświadczonych współpracowników: prawnik notariusz, inżynier budowlany, architekt, biuro rachunkowe. Osiągnięciem ich celu jest pełne zaspokojenie potrzeb i wymagań obcokrajowych klientów w nabyciu nieruchomości w Grecji.