Organizator:

Prelegenci jesiennej edycji TMiD i Targów INRE

Krzysztof Ziólkowski

STREFA ZAKUPU/ STREFA PORAD
Projektowanie Wnętrz Krzysztof Ziółkowski

Krzysztof Ziólkowski

STREFA ZAKUPU/ STREFA PORAD
Projektowanie Wnętrz Krzysztof Ziółkowski

Wykształcenie zdobyte na kierunku Architektura Wnętrz dopełnia kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe, od 2014 już we własnej pracowni. Chętnie dzieli się swoją wiedzą wygłaszając prelekcje o tematyce związanej z projektowaniem i aranżacją wnętrz. W punktach porad wnętrzarskich podpowiada też, jak prawidłowo zaaranżować przestrzeń mieszkalną lub usługową. Na swoim koncie ma realizacje projektów wnętrz mieszkalnych, biurowych, użyteczności publicznej, a także udział w konkursach projektowych. 

Patrycja Burglin-Surowiecka

STREFA ZAKUPU / STREFA PORAD
Just Like Home

Patrycja Burglin-Surowiecka

STREFA ZAKUPU / STREFA PORAD
Just Like Home

Patrycja Burglin-Surowiecka – ekspertka od nieruchomości, które darzy miłością nieograniczoną od przeszło 15 lat. Z wykształcenia prawniczka i marketingowiec, ale to w branży real estate odnalazła swoją pasję. Pomaga w wydobyciu prawdziwego potencjału nieruchomości przy sprzedaży, wspiera w poszukiwaniach wymarzonego domu czy mieszkania, kompleksowo przeprowadza procesy inwestycyjne na rynku nieruchomości na rzecz osób prywatnych i firm, prowadzi firmę zarządzającą najmem w Warszawie i Trójmieście. Certyfikowana negocjatorka nieruchomości i homestagerka.

Sławomir Lewandowski

STRFA FINANSÓW
Kredyt Inwest

Sławomir Lewandowski

STRFA FINANSÓW
Kredyt Inwest

Dyrektor działu Kredytów Hipotecznych w Kredyt Inwest, jeden z najlepiej ocenianych Ekspertów Kredytowych w Polsce. Od ponad 15 lat pomaga Klientom w uzyskaniu kredytów hipotecznych na najlepszych warunkach. Na swoim koncie ma już ponad 1500 zadowolonych klientów.  Absolwent Wydział Nauk Ekonomicznych SGGW na kierunku Finanse i Bankowość, prelegent i mówca.

Robert Zagata

STREFA INWESTYCJI
Costa Dream Home

Robert Zagata

STREFA INWESTYCJI
Costa Dream Home

Pracował ponad 25 lat w zarządach wielkich międzynarodowych korporacji finansowych, odpowiadając za sprzedaż. Swoje nadwyżki finansowe inwestował w nieruchomości. Po zakończeniu kariery dzieli się doświadczeniem ze słuchaczami studiów MBA w WSM w Warszawie. W wieku 60 lat zakończył pracę w Polsce i przeprowadził się do domu w Andaluzji. Wykupił udziały w jednej z największych agencji nieruchomości i z pasją pomaga ludziom znaleźć nieruchomości inwestycyjne lub przeznaczone na słoneczną starość. Pasjonat jeździectwa, żeglarstwa i zapalony motocyklista. 

Adrian Wąsowski

STREFA FINANSÓW
mFinanse S.A.

Adrian Wąsowski

STREFA FINANSÓW
mFinanse S.A.

Adrian Wąsowski jest absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego. Swój warsztat merytoryczny szlifował m.in. w Deutsche Banku i Santander. Od 2018 r. pracuje w szeregach mFinanse.

Cechuje go pomysłowość, cierpliwość i elastyczność. Jego dociekliwe pytania i znajomość aspektów kredytowych pozwalają rzucić nowe światło na sytuację kredytową klienta oraz sprawdzić stan prawny nieruchomości. Dzięki uważnemu słuchaniu zawsze znajduje najlepszą i najtańszą ofertę danego banku. Jego nieustępliwość i wola zwycięstwa pozwalają klientom w spokoju oczekiwać na decyzję kredytową. Praca sprawia mu przyjemność, a spotkania przebiegają w miłej atmosferze.

Aktualnie buduje dom wykorzystując nowe technologie, służąc swoim klientom doświadczeniem również w tej materii.Adrian Wąsowski 

Daniel Bieniada

STRFA FINANSÓW
Bona Fidei

Daniel Bieniada

STRFA FINANSÓW
Bona Fidei

Certyfikowany Doradca Finansowy – EFG® (Nr licencji: PL 10.EFG.00904)

Z branżą finansową związany od 2007 roku. Ciągle doskonali swoje umiejętności i poszerza wiedzę z zakresu finansów, ale i prawa, które siłą rzeczy jest gałęzią pochodną zwłaszcza w kontekście finansowania zakupu nieruchomości, prawa majątkowego i sukcesji. Specjalizuje się w kredytach hipotecznych, współpracując ze wszystkimi powszechnie znanymi bankami, które nie mają przed nim już żadnych tajemnic, a proces kredytowy zna lepiej niż niejeden pracownik banku. Daniel Bieniada buduje swoją markę pod firmą Bona Fidei, iż nie chce być utożsamiany z żadnymi korporacjami, których pracownicy nie zawsze mają należyte przygotowanie do wykonywania tego zawodu. To prawdziwy ekspert w dziedzinie finansów, który nie tylko załatwi wszystkie formalności przy zaciąganiu zobowiązań kredytowych, ale też pokaże jakie ryzyka się z tym wiążą i jak sensownie się przed nimi zabezpieczać.

Tomasz Maliszewski

STREFA FINANSÓW
Alianz

Tomasz Maliszewski

STREFA FINANSÓW
Alianz

Menadżer Sprzedaży w firmie Allianz, odpowiedzialny za 50 agentów ubezpieczeniowych. W branży ubezpieczeniowej od 2012 roku. Jest doświadczonym liderem w swojej dziedzinie. Posiada bogate doświadczenie w zarządzaniu zespołem oraz wiedzę na temat produktów i usług ubezpieczeniowych.

Roman Milwicz

STREFA ZAKUPU
Milwicz Architekci

Roman Milwicz

STREFA ZAKUPU
Milwicz Architekci

Magister inżynier, Politechnika Poznańska oraz Luleå University of Technology (Szwecja).

Wieloletni wykładowca akademicki na międzynawowych studiach na Politechnice Poznańskiej we współpracy m.i. z MIT.  Współtwórca MBA for construction managers (WielkaBrytania, Portugalia, Polska), promotor prac inżynierskich i magisterskich z zakresu budownictwa drewnianego, LCA oraz odnawialnych źródeł energii i projektowania BIM. Autor kilkunastu artykułów naukowych. Pracował dla międzynarodowych konsorcjów m.in.  Inneo Torres (Brazylia), SRB Civil Engineering. Posiada uprawnienia bez ograniczeń w zakresie projektowania konstrukcji oraz kierowania robotami budowlanymi.  

Adrianna Kobylarczyk

STREFA ZAKUPU
GRAŚ I WSPÓLNICY KANCELARIA PRAWNA

Adrianna Kobylarczyk

STREFA ZAKUPU
GRAŚ I WSPÓLNICY KANCELARIA PRAWNA

Radczyni Prawna w Dziale Nieruchomości Kancelarii Prawnej Graś i Wspólnicy. Specjalizuje się w doradztwie z zakresu prawa cywilnego oraz prawa nieruchomości na rzecz podmiotów zarówno z sektora prywatnego, jak i publicznego. Swoje dotychczasowe doświadczenie zdobywała prowadząc postępowania administracyjne, sądowoadministracyjne oraz postępowania cywilne, w szczególności z zakresu dochodzenia roszczeń odszkodowawczych, wynagrodzenia za bezumowne korzystanie przeciwko Skarbowi Państwa i jednostkom samorządu terytorialnego oraz w dochodzeniu zwrotu od Skarbu Państwa wywłaszczonych nieruchomości.

Na co dzień zajmuje się bieżącym doradztwem na rzecz klientów w sprawach związanych z nabywaniem nieruchomości i prowadzeniem procesu budowlanego, w tym dla jednego z największych w Polsce podmiotu z branży paliwowej oraz prowadzeniem inwestycji deweloperskich. Prowadzi także badania prawne due diligence nieruchomości oraz wspiera klientów w toku procesu budowlanego, w tym sprzedaży lokali mieszkalnych i usługowych.

Zajmuje się również prowadzeniem szkoleń z zakresu prawa nieruchomości, w tym ustawy deweloperskiej.

Michał Wyjatek

STREFA INWESTYCJI
Szymański & Wyjatek Adwokaci

Michał Wyjatek

STREFA INWESTYCJI
Szymański & Wyjatek Adwokaci

Adwokat i Partner w Szymański & Wyjatek Adwokaci.

Kancelaria wspólnie z Avv. Emilią Kruk prowadzi projekt „Dom Italia – bezpieczny zakup nieruchomości we Włoszech”.

W swojej karierze zawodowej zajmuje się obsługą prawną podmiotów zagranicznych, w szczególności z Włoch, a także wspiera obywateli Polski (i nie tylko) w procesie zakupu nieruchomości we Włoszech.

Absolwent prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Odbył roczne stypendium na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Genui (Włochy), a następnie kilkumiesięczny staż w jednej z genueńskich kancelarii adwokackich. Absolwent Centrum Prawa Włoskiego i Europejskiego na Uniwersytecie Warszawskim i Uniwersytecie w Katanii.

Kuba Karliński

STREFA INWESTYCJI
Inwestorium

Kuba Karliński

STREFA INWESTYCJI
Inwestorium

Przedsiębiorca, deweloper, autor książki „Zarabiajmy na nieruchomościach”, autor podcastu Inwestorium.

Od ponad 14 lat współtworzy polski rynek nieruchomości. Jest założycielem Grupy Inwestycyjno-Deweloperskiej Magmillon, która specjalizuje się w realizacji projektów deweloperskich w Warszawie i jej okolicach oraz inwestycjach w grunty. Od lat inwestuje, doradza i pomaga pomnażać kapitał wszystkim, którzy są zainteresowani zarabianiem na nieruchomościach. Z chęci i potrzeby zarażania pasją prowadzi bloga nt. inwestowania i nieruchomości KubaKarlinski.pl. Komentuje sytuację na rynku nieruchomości także dla mediów, jego wypowiedzi są cytowane i publikowane przez najważniejsze redakcje ekonomiczne i branżowe.

Zaufało mu ponad 500 inwestorów, powierzając ponad 70 mln PLN. Zarządzane przeze niego spółki z Grupy Magmillon sprzedały ponad 1.200 nieruchomości o łącznej wartości ponad 250 mln PLN.

Adrianna Grzywacz

STREFA INWESTYCJI
HOMEXICO

Adrianna Grzywacz

STREFA INWESTYCJI
HOMEXICO

Właścicielka marki HOMEXICO – Apartamenty i Nieruchomości w Meksyku, której częścią jest agencja nieruchomości dla polskich inwestorów. Jako doradca ds. nieruchomości opiekuje się procesem inwestycyjnym od znalezienia inwestycji przez finalizację zakupu po obsługę posprzedażową. Jej firma zajmuje się również wakacyjnymi wynajmami krótkoterminowymi, podnosząc standardy w branży usługowej na lokalnym rynku.

Przedsiębiorczyni i inwestorka na rynku meksykańskich nieruchomości. Ekspertka od meksykańskiej polityki gospodarczej. Z wykształcenia strateg biznesu i projektantka wnętrz. W branży nieruchomości oraz budowlanej ma 8-letnie doświadczenie. Przenosi wiedzę zdobytą w praktyce z rynku polskiego na meksykański wprowadzając innowacje w systemach sprzedażowych lokalnych deweloperów. Prężnie działa na rzecz propagowania kultury meksykańskiej w Polsce i polskiej w Meksyku. Od trzech lat na stałe mieszka na Riwierze Majów nad morzem karaibskim.

Agnieszka Mikos

STREFA INWESTYCJI
Polka Inwestuje

Agnieszka Mikos

STREFA INWESTYCJI
Polka Inwestuje

Inwestorka z 10-letnim doświadczeniem w inwestycjach w nieruchomości, również na rynkach zagranicznych. 

Autorka publikacji poświęconych inwestowaniu w nieruchomości na rynkach zagranicznych. 

Twórczyni i właścicielka sieci apartamentów pod najem krótkoterminowy dla turystów. 

Doświadczenie w budowaniu biznesu dla międzynarodowych firm na wielu rynkach zagranicznych włączając w to kraje śródziemnomorskie. 

Licencjonowana agentka ds. nieruchomości.

Właścicielka biura nieruchomości inwestycyjnych Elite Dream Investments

Panagiotis Panagiotou

STREFA INWESTYCJI
Leptos Estate

Panagiotis Panagiotou

STREFA INWESTYCJI
Leptos Estate

Panagiotis Panagiotou jest Business Development Managerem Grupy Leptos w Polsce, na Ukrainie i Białorusi. Grupa Leptos jest liderem w zakresie rozwoju gruntów i budynków, opieki zdrowotnej, edukacji, turystyki, zarządzania hotelami, prawa i usług imigracyjnych na Cyprze i wyspach greckich. Panagiotis ma ponad piętnastoletnie doświadczenie w nieruchomościach, usługach imigracyjnych, rozwoju biznesu, budownictwie, inwestycjach w nieruchomości. Panagiotis posiada tytuł magistra architektury (projektowanie wnętrz) oraz tytuł magistra prawa handlowego i osobowego.