Organizator:

Prelegenci

Robert Kuliga

Strefa Zakupu i Finansów: Sobota 13:30-14:20; Niedziela: 10:30-11:20

Robert Kuliga

Strefa Zakupu i Finansów: Sobota 13:30-14:20; Niedziela: 10:30-11:20
Fakty i mity o wynajmowaniu mieszkań.
Robert Kuliga Wiceprezes Zarządu oraz Lider Warszawskiego Oddziału Stowarzyszenia Mieszkanicznik. W Stowarzyszeniu od początku jego istnienia aktywnie zaangażowany w budowanie struktur lokalnych i ogólnopolskich. Współzałożyciel klubu inwestycyjnego Investime. Kreatywny wizjoner lubiący wyzwania i skalkulowane ryzyko. Ekspert w obszarach: najmu, projektowania i home stagingu wnętrz pod wynajem, remonów nieruchomości pod wynajem oraz optymalizacji przychodów. Przedsiębiorca, inwestor, prelegent, autor publikacji na temat projektowania wnętrz i rynku najmu nieruchomości. Inwestowanie w nieruchomości pozwala mu łączyć pasje osobiste, zawodowe i pracę. Propagator idei przedsiębiorczości społecznej, powszechnego dostępu do inwestowania w sposób profesjonalny i etyczny. Pierwszą firmę założył mając 26 lat. Od ponad 15 lat zajmuje się szeroko pojętym projektowaniem wnętrz oraz sztuką użytkową. W nieruchomości inwestuje  od roku 2007 systematycznie budując portfolio nieruchomości na wynajem. Absolwent m.in. Uniwersytetu Jagiellońskiego, studiował również w Stanach Zjednoczonych  i Wielkiej Brytanii gdzie w sumie przebywał kilkanaście lat. Swoją wiedzę o inwestowaniu pogłębia ucząc się od najlepszych na świecie.

mecenas Rafał Kus

Strefa Zakupu i Finansów sobota oraz niedziela 11:30-12:20

mecenas Rafał Kus

Strefa Zakupu i Finansów sobota oraz niedziela 11:30-12:20
Jak najlepiej kupić mieszkanie od dewelopera? Porady prawne.
Zastępca dyrektora generalnego Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Prawnik, manager, PR-owiec, wykładowca akademicki, wieloletni pracownik administracji samorządowej i rządowej. Pracował m.in. w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Wielkopolskiego, Starostwie Powiatowym w Pile, Ministerstwie Gospodarki, Ministerstwie Sprawiedliwości. Interesuje się zagadnieniami z zakresu prawa nieruchomości oraz prawa budowlanego. Każdego dnia stara się przekonywać, że w zdecydowanej większości branża deweloperska składa się z uczciwych, rzetelnych i wiarygodnych przedsiębiorców.

Paulina Tecław

STREFA ZAKUPU I FINANSÓW: sobota 14:30-15:20;

Paulina Tecław

STREFA ZAKUPU I FINANSÓW: sobota 14:30-15:20;
Jak zaprojektować swoją wymarzoną kuchnie? Najnowsze trendy i rozwiązania.
Projektantka wnętrz, studentka architektury wnętrz na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu, zalożycielka koła naukowego Insider UAP.

Mirosław Pieróg

STREFA ZAKUPU I FINANSÓW: SOBOTA 12:30-13:20; NIEDZIELA: 14:30-15:20

Mirosław Pieróg

STREFA ZAKUPU I FINANSÓW: SOBOTA 12:30-13:20; NIEDZIELA: 14:30-15:20
Kredyty hipoteczny bez tajemnic – który kredyt wybrać, który bank jest najlepszy?
Właściciel firmy Doradztwo Finansowo Gospodarcze Konsult. Od 12 lat związany z finasowaniem rynku nieruchomości – początkowo jako szef działu finansów w firmach deweloperskich, następnie jako właściciel firmy doradczej specjalizującej się doradztwem finansowym dla osób chcących kupić mieszkanie, wybudować dom, oraz doradztwem dla deweloperów zainteresowanych uzyskaniem finansowania na realizację inwestycji deweloperskich. Absolwent wydziału Finanse i Bankowość Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie.

Michał Sabal, Credit Space

Strefa Zakupu i Finansów Niedziela: 12:30-13:20;

Michał Sabal, Credit Space

Strefa Zakupu i Finansów Niedziela: 12:30-13:20;
Ekspert kredytowy pomagający od 9 lat w wyborze najlepszej opcji kredytu hipotecznego. Doświadczenie zawodowe zdobył w bankach i firmach doradztwa finansowego, obecnie współzałożyciel Credit Space.
Kredyty hipoteczne w obliczu pandemii to seminarium na którym dowiesz się jak zmieniły się realia rynku bankowego oraz otrzymasz praktyczne porady jak odnaleźć się w nowej rzeczywistość, aby kupić swoje wymarzone m. Dodatkowo w czasie prelekcji prowadzący zaprezentuje Państwu aktualne oferty banków wykorzystując autorską platformę kredytową. Seminarium poprowadzi Michał Sabal ekspert kredytowy creditspace.pl

Krzysztof Ziółkowski

STREFA ZAKUPU I FINANSÓW: SOBOTA 10:30-11:20; NIEDZIELA 13:30-14:20

Krzysztof Ziółkowski

STREFA ZAKUPU I FINANSÓW: SOBOTA 10:30-11:20; NIEDZIELA 13:30-14:20
Mieszkanie skrojone na miarę. Porady architekta wnętrz.
Krzysztof Ziółkowski Jestem absolwentem studiów magisterskich na kierunku Architektura Wnętrz w Wyższej Szkole Sztuki i Projektowania w Łodzi. Podczas kilkuletniej pracy w pracowniach wnętrzarskich i architektoniczno-urbanistycznych, zapoznałem się z procesami tworzenia projektów na wszystkich etapach ich powstawania. Na swoim koncie mam realizacje projektów wnętrz mieszkalnych, użyteczności publicznej, a także udział w konkursach projektowych. W ramach mojej działalności Projektowanie Wnętrz Krzysztof Ziółkowski wykonuję projekty z zakresu architektury wnętrz mieszkalnych i usługowych na terenie kraju, organizuję punkty porad wnętrzarskich, a także przygotowuję prelekcje na tematy związane z projektowaniem wnętrz. Współpracuję z pismami branżowymi i portalami internetowymi w zakresie opracowywania artykułów o tematyce dotyczącej aranżacji wnętrz.

Daniel Bieniada, Certyfikowany Doradca Finansowy - EFG®

Strefa Zakupu i Finansów niedziela 10:30-11:20

Daniel Bieniada, Certyfikowany Doradca Finansowy - EFG®

Strefa Zakupu i Finansów niedziela 10:30-11:20
Kredyt hipoteczny - praktyczne wskazówki na co zwrócić uwagę przy wyborze banku.
Daniel Bieniada Certyfikowany Doradca Finansowy – EFG® (Nr licencji: PL 10.EFG.00904) z branżą finansową związany od 2007 roku. Ciągle doskonali swoje umiejętności i poszerza wiedzę z zakresu finansów, ale i prawa, które siłą rzeczy jest gałęzią pochodną zwłaszcza w kontekście finansowania zakupu nieruchomości, prawa majątkowego i sukcesji. Specjalizuje się w kredytach hipotecznych, współpracując ze wszystkimi wiodącymi bankami, które to nie mają przed nim już żadnych tajemnic, a proces kredytowy zna lepiej niż przeciętni pracownicy oddziałów. Daniel Bieniada buduje swoją markę pod firmą Bona Fidei, iż nie chce być utożsamiany z żadnymi korporacjami, których pracownicy często nie posiadają należytego przygotowania do wykonywania tego zawodu. To prawdziwy ekspert w dziedzinie finansów, który nie tylko załatwi wszystkie formalności przy zaciąganiu zobowiązań kredytowych, ale też pokaże jakie ryzyka się z tym wiążą i jak sensownie się przed nimi zabezpieczać.