Organizator:

Zapraszamy do Strefy Dzieci, przygotowanej przez Fundację Cząstka Ciebie

Podziel się

Targi Mieszkań i Domów, w poszukiwaniu swojego wymarzonego M, często odwiedzają całe rodziny. Z myślą o ich najmłodszych członkach, wraz z Fundacją Cząstka Ciebie, przygotowaliśmy Strefę Dzieci, a w niej liczne atrakcje.

Z myślą o naszych najmłodszych gościach, wspólnie z Fundacją Cząstka Ciebie, przygotowaliśmy Strefę Dzieci, pełną radości i kreatywności!

W Strefie Dzieci każde dziecko znajdzie coś dla siebie, w tym malowanie buzi, zaplatanie warkoczyków czy brokatowe tatuaże. Dzięki naszemu wyjątkowemu partnerstwu z Fundacją Cząstka Ciebie, możemy zapewnić, że czas spędzony na Targach będzie niezapomniany dla całej rodziny.

 

 

W Strefie Dzieci zapewniamy bezpieczne i przyjazne otoczenie. Chcemy aby rodzice, zajęci odwiedzaniem targowych stoisk, mogli być spokojni wiedząc, że ich pociechy bawią się w dobrych rękach.

Zapraszamy wszystkie rodziny na Targi Mieszkań i Domów, gdzie na zwiedzających czekać będzie nie tylko bogata oferta rynku nieruchomości, ale także miejsce zabawy dla najmłodszych. 

Więcej o tym, czym zajmuje się Fundacja Cząstka Ciebie, możecie przeczytać na stronie www >>> https://czastkaciebie.pl/

Do zobaczenia na Targach!