Organizator:

Z Warszawy na Costa del Sol!

Podziel się

Zapraszamy na stoisko A7!

Costa del Sol, „Słoneczne Wybrzeże”, to długie plaże, piękne krajobrazy, tradycyjne białe wioski, wielowiekowe zabytki i autentyczna atmosfera południowej Hiszpanii. To także flamenco, typowe bary i restauracje, około 70 pól golfowych, a w odległości zaledwie dwóch godzin jazdy od Malagi, znany ośrodek sportów zimowych Sierra Nevada. Costa del Sol to miejsce idealne do życia lub wypoczynku przez cały rok!

 

 

Estepona, „Miasto Kwiatów”, to jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji na Costa del Sol, położona w regionie Malagi. Pierwotnie niewielka wioska rybacka, z czasem stała się pierwszej klasy ośrodkiem turystycznym, popularnym wśród Hiszpanów i zagranicznych turystów. Dziś to urocze miasteczko portowe z kilometrami plaż, otoczoną palmami promenadą, niewysoką zabudową i zabytkowym centrum, gdzie można zagubić się w wąskich uliczkach z białymi, ukwieconymi domkami.

 

 

W odpowiedzi na rosnącą potrzebę kompleksowych usług w zakresie zakupu nieruchomości ze wsparciem w Hiszpanii i w Polsce, narodziła się współpraca hiszpańskiej agencji nieruchomości Garu Estepona, doradcy ds. nieruchomości z obsługą klienta w języku polskim Villa Real Estate i polskiej Kancelarii Prawniczej KKB.

 

 

Garu Estepona (Inversiones Ciel, S.L.) to hiszpańska agencja nieruchomości z ponad 25-letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości na całym wybrzeżu Costa del Sol. Powstała w 1995r. w mieście Estepona, obecnie będąc jedną z wiodących agencji w regionie Malagi. W Garu Estepona pracuje zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów, ekspertów w działalności w regionie Costa del Sol, zapewniając zawsze troskliwą i profesjonalną obsługę. Niedawno Garu Estepona została członkiem LPA – “Leading Property Agents” in Spain („Wiodący pośrednicy w obrocie nieruchomościami” w Hiszpanii).

 

 

Villa Real Estate oferuje spersonalizowaną obsługę w zakresie nabywania nieruchomości w Hiszpanii przez klientów z Polski. Analizuje wszystkie nieruchomości dostępne na rynku, zawsze w bliskim kontakcie z Klientem. Po wspólnej wizytacji wybranych nieruchomości, w wypadku decyzji o zakupie, weryfikuje potrzebną dokumentację zarówno po stronie polskiej, jak i hiszpańskiej, w celu zapewnienia bezpiecznej i udanej transakcji. Po zakupie, kontynuuje wsparcie w zakresie podatków, ubezpieczeń, licencji turystycznej, itp., zawsze dbając o maksymalną satysfakcję Klientów.

 

 

Partnerem w Polsce jest Kancelaria Adwokacko-radcowska KKB, która specjalizuje się między innymi w obsłudze prawnej transakcji obrotu nieruchomościami (https://kancelariakkb.eu/).