Organizator:

Wspaniałe zakończenie jesiennego sezonu targowego!

Podziel się

Zadowolenie klientów jest największym wyrazem uznania dla pracy naszego zespołu. Dziękujemy za zaufanie i mamy wielkie nadzieje na kolejną edycję już 2024 roku.

Jesienna edycja Targów Mieszkań i Domów w Warszawie właśnie dobiegła końca! Tłumy zwiedzających, tysiące rozdanych materiałów i mnóstwo owocnych rozmów dają energię do prac nad wiosenną edycją, która odbędzie przyszłym roku 20 - 21 kwietnia na terenie Expo XXI! 
Wystawcy dwoili się i troili, chcąc zapoznać wszystkich obecnych na targach ze swoimi ofertami- a było ich naprawdę dużo. Domy i mieszkania, działki, inwestycje zagraniczne, wykończenie, wyposażenie wnętrz i kredyty- nikt nie wyszedł z pustymi rękami. 
Zakończenie jesiennego sezonu targowego pierwszy raz odbyło się w tandemie mieszkaniowo – inwestycyjnym. Zadowoleni wystawcy i usatysfakcjonowani klienci potwierdzają, że była to świetna decyzja. Śmiało możemy powiedzieć, że druga edycja Targów Nieruchomości Inwestycyjnych INRE zakończyła się sukcesem. 
Wszystkim naszym Wystawcom i Zwiedzającym dziękujemy za zaangażowanie, życzymy samych udanych transakcji! Zachęcamy do odwiedzenia naszej galerii zdjęć i wzięcia udziału w targach w innych miastach, już niedługo ogłosimy daty nadchodzących wydarzeń na rok 2024! 

 

Zapraszamy do odwiedzenia naszej galerii zdjęć!