Organizator:

Wiosenna Edycja w Warszawie!

Podziel się

To już ostatnia lokalizacja Wiosennej Edycji Targów Mieszkań i Domów 2023.

Targi Mieszkań i Domów okazały się wielkim sukcesem podczas wiosennej edycji targów w Warszawie. Gro zwiedzających odwiedziło wystawców z branży deweloperskiej, firm kredytowo - finansowych, architektonicznych, firmą wykończeniowo - projektowych, firm związanych z zagranicznymi inwestycjami, jak również pozostałych wystawców bez których kompleksowa realizacja od kupna do zamieszania nie byłabym możliwa.

W czasie dwóch dni odbyło się aż dwadzieścia osiem prelekcji na temat związany z finansami, zakupem oraz inwestycjami zagranicznymi. Jednak największe zainteresowanie wzbudził temat: Bezpiecznego Kredytu 2% - rządowy program wsparcia kredytobiorców. Seminaria poprowadziły następujące firmy: Kredyt Inwest, mFinanse, Phinance S.A., Notus, Bona Fidei, Polshelter, Projektowanie Wnętrz Krzysztof Ziółkowski, Dobry Adres, Kancelaria Prawna: Graś i Wspólnicy sp.k., Just Like Home, Costa Dream Home, Azull, Real Plus Estate,  Leptos Estates-Cyprus & Greece, Dragon Costa, TM Real Estate Group, Tekce Overseas.  

 

Bardzo dziękujemy wszystkim za tak liczną frekwencję i serdecznie zapraszamy na jesienną edycję, która odbędzie 14-15.10.2023! Miło nam poinformować, że wydarzenie odbędzie się jednocześnie z Targami Inwestycyjnymi. 

 

 

Jeszcze raz bardzo dziękujemy i zapraszamy do galerii zdjęć >>> TUTAJ