Organizator:

Prelekcja Sylwestra Kloca o kredycie mieszkaniowym Na Start w Strefie Finansów i Inwestycji

Podziel się

Zapraszamy na prelekcję eksperta Phinance S.A.

Phinance S.A. to wiodąca multiagencja finansowa, świadcząca kompleksową opiekę nad klientami. Oferuje szeroki zakres usług finansowych, dbając o wszystkie aspekty życia klientów. Oferta obejmuje ubezpieczenia na życie, komunikacyjne oraz majątkowe, kredyty hipoteczne, usługi związane z nieruchomościami, oraz planowanie oszczędzania i inwestowania kapitału.

Firma działamy w oparciu o współpracę z ponad 900 renomowanymi podmiotami finansowymi, co pozwala zapewnić klientom prawdziwą niezależność w doborze najlepszych produktów dostosowanych do ich potrzeb i oczekiwań. Zespół doradców jest wyszkolony, doświadczony i zaangażowany w zapewnienie najwyższej jakości obsługi, zawsze skupiając się na indywidualnych potrzebach każdego klienta.

 

 

Phinance S.A. to firma, która stawia na zaufanie, profesjonalizm i długoterminowe relacje z klientami. Celem jest zapewnienie kompleksowego wsparcia finansowego, pomagając klientom osiągnąć stabilność finansową oraz realizować ich cele życiowe.

Zapraszamy na prelekcję eksperta Phinance do Strefy Finansów i Inwestycji. Sylwester Kloc będzie mówił na nich o nowym programie - kredycie mieszkaniowym Na Start. 

Do zobaczenia na Targach!