Organizator:

Prelekcja Karoliny Jędryszek i Miachała Szymańskiego - ekspertów z Decoroom, już 20 kwietnia, podczas Targów Mieszkań i Domów

Podziel się

Zapraszamy na prelekcję ekspertów z Decoroom, 21 kwietnia o godzinie 12:00, w Strefie Zakupu.

Tematem prelekcji ekspertów Decoroom, Karoliny Jędryszek i Michała Szymańskigo będzie premiera raportu 2024: Problemy przy wykończeniu mieszkania – perspektywa właścicieli.

Prelegentka, Karolina Jędryszek, to dyrektor działu marketingu w pracowni architektury wnętrz Decoroom, specjalizującej się w kompleksowym wykończeniu mieszkań i domów pod klucz oraz wykańczaniu inwestycji PRS. Z branżą związana jest od ponad 7 lat. Z wykształcenia filolog włoski, ukończyła również studia magisterskie z zarządzania ze specjalizacją marketing. Wcześniej pracowała jako PR-owiec dla marek z branży FMCG, retail, designu i architektury wnętrz.

 

 

Prelegent, Michał Szymańsk, jest dyrektorem ds. rozwoju biznesu w pracowni architektury wnętrz Decoroom, specjalizującej się w kompleksowym wykończeniu mieszkań i domów pod klucz oraz wykańczaniu inwestycji PRS. Z branżą nieruchomości związany jest od 20 lat. Z wykształcenia planista przestrzenny, podyplomowo ukończył również pośrednictwo w obrocie nieruchomościami oraz zarządzenie nieruchomościami. Pierwsze doświadczenia zdobywał jako pośrednik nieruchomości, później w strukturze spółki deweloperskiej i spółce branży FMCG. W codziennej pracy na pierwszym miejscu stawia przede wszystkim satysfakcję klienta.

Zapraszamy na prelekcję!