Organizator:

Podsumowanie wiosennej edycji Targów Mieszkań i Domów 2024. TMiD w obiektywie.

Podziel się

Dziękujemy naszym wystawcom i wszystkim odwiedzającym za udział w tegorocznych, wiosennych TMiD!

W niedzielę, tj. 21 kwietnia, dobiegła końca wiosenna edycja Targów Mieszkań i Domów w Warszawie.

W wydarzeniu licznie dział wzięli wystawcy, a wśród nich deweloperzy, przedstawiciele branży budowlanej, agencje nieruchomości oraz specjaliści w dziedzinie finansowania i inwestycji.

Wśród stoisk, swoją obecność wyraźnie zaznaczyli Ci wystawcy, którzy oferowali możliwość zakupu nieruchomości za granicą, w takich krajach jak Hiszpania, Turcja, Cypr, czy Grecka. Targi stały się miejscem nie tylko dla lokalnych projektów, ale także dla międzynarodowej wymiany doświadczeń i ofert.

Niezmiennie, bardzo dużą popularnością cieszyły się seminaria eksperckie. W specjalnych strefach: zakupu, finansowania i inwestycji, na odwiedzających czekali prelegenci. Ich wykłady przyciągały liczne grono zainteresowanych słuchaczy.

Naszym najmłodszym zwiedzającym do gustu przypadła, przygotowana specjalnie z myślą o nich, Strefa Dzieci. Czekały tam liczne atrakcje, m.in malowanie twarzy, zaplatanie warkoczyków czy brokatowe tatuaże.

Dziękujemy Wam za tegoroczne, wiosenne Targi w Warszawie! Frekwencja nie zawiodła nas zarówno pierwszego, jak i drugiego dnia wydarzenia. 

Serdecznie dziękujemy wszystkim wystawcom i zwiedzającym, za obecność i zaangażowanie.
Życzymy Wam licznych, udanych transakcji, trafionych inwestycji, spotkań w biurach sprzedaży i wielu odbieranych kompletów kluczy, do waszych wymarzonych, nowych M!

Zachęcamy do udziału w naszych kolejnych wydarzeniach. Mimo, że wiosenny sezon targowy dobiegł końca wraz z zakończeniem warszawskiej edycji, to w planach są już jesienne targi w Waszych miastach.

Jeśli nie mogliście spotkać się z nami w Warszawie, a jesteście ciekawi co działo się podczas 2 dni trwania TMiD, to obejrzyjcie krótką fotorelację w galerii poniżej. Jeśli byliście 20 i 21 kwietnia w Expo XXI, to również zachęcamy, aby zerknąć na zdjęcia - może oko naszej kamery uchwyciło i Was.

Do Warszawy zapraszamy znowu, już jesienią!