Organizator:

Otwarcie sezonu motoryzacyjnego – wyjątkowa wystawa klasyków

Podziel się

Auto Nostalgia - w ten sam weekend, w tym samym miejscu!

Auto Nostalgia to wielkie święto klasycznej motoryzacji. Weekend podczas którego przenosimy się o kilka dziesięcioleci wstecz i podziwiamy pojazdy, które niegdyś królowały na polskich i zagranicznych drogach. Wystawa wyjątkowych samochodów, klasycznych motocykli, a do tego niezwykły retro-klimat. To wydarzenie, którego nie możesz przegapić!

Motoryzacyjna podróż w czasie - otwieramy sezon!

 

Po zimowej przerwie perełki opuszczają swoje garaże, by powitać nowy sezon motoryzacyjny. Setki unikatowych pojazdów, których nie zobaczysz na co dzień na ulicy. Najpiękniejsze otwarcie sezonu dla wszystkich motoryzacyjnych pasjonatów.

 

 

Zabierz swoich bliskich i wspólnie wspominajcie historię motoryzacji. Dla tych dojrzalszych - to okazja, by przypomnieć sobie czasy młodości i zobaczyć auta czy motocykle, którymi być może kiedyś sami jeździli. Dla młodszych pokoleń to szansa na poznanie przeszłości ich rodziców bądź dziadków i dowiedzenie się więcej o ich pasji. Z nami nie tylko cofniesz się w czasie, ale też zwiedzisz motoryzacyjny świat. A wszystko za sprawą wystawy najpiękniejszych klasyków - polskich, jak i zagranicznych. 

 

Odjedź z targów własnym klasykiem

 

Marzy Ci się własny klasyk? Szukasz wymarzonego auta do swojego garażu? Tu będziesz mieć okazję zobaczyć dziesiątki dopieszczonych pojazdów, przygotowanych na sprzedaż. Przyjdź, oglądaj, dopytuj, konsultuj i odjedź do domu własnym zabytkiem. W jednym miejscu spotykają się zarówno indywidualni wystawcy, jak i więksi sprzedawcy. Osobiście możesz wypytać o wszystkie szczegóły dotyczące konkretnego modelu, sprawdzić jak wygląda w rzeczywistości, a nie na zdjęciach w ogłoszeniu. Być może to u nas podejmiesz decyzję, o zakupie!

 

 

Zabierz rodzinę i przyjaciół!

Jeśli czujesz sentyment do klasycznej motoryzacji, chętnie powspominasz minione epoki, albo chcesz zarazić swoją pasją bliskich – Auto Nostalgia jest wydarzeniem, w którym musisz wziąć udział.

Bilety dostępne są TUTAJ

W przedsprzedaży cena biletów wynosi 27zł. Wstęp dla dzieci do lat 6 jest bezpłatny!

Więcej o targach dowiesz się na stronie internetowej https://www.autonostalgia.pl/