Organizator:

NATA Cafe - Partner Strefy VIP

Podziel się

Partnerem Strefy VIP jest firma NATA Cafe! Wszystkich wystawców zapraszamy do skorzystania ze specjalnej przestrzeni przygotowanej z myślą o Was!

Wszystkich Wystawców TMiD w Warszawie zapraszamy do  Strefy VIP, gdzie można również napić się wspaniałej kawy z portugalskiej Delty, firmy z ponad 70-letnią tradycją. Nasza kawa jest dobrze zbilansowana,- smakowo-mocna, z niskim poziomem goryczy, pozostawi fantastyczny aromat w ustach.

Ponadto możesz także spróbować naszej najsłynniejszej portugalskiej babeczki Pastel de Nata, prostego połączenia ciasta francuskiego i budyniu jajecznego. Tego smaku również nigdy nie zapomnisz.

W kawiarni dostępnej dla wszystkich zwiedzających, każdy będzie mógł napić się naszej wspaniałej kawy, zjeść fantastycznego Pastel de Nata i nie tylko. W naszej ofercie posiadamy również inne babeczki o smaku marakuji, pomarańczy, migdałów, czekolady, mandarynki, karmelu i innych.


Będziecie mieć również okazję spróbować naszych portugalskich pierogów z różnymi nadzieniami, takimi jak krewetki, kraby, dorsz, kalmary, wołowina, kurczak, portugalska kiełbasa, szynka i ser, tuńczyk itp.