Organizator:

Joanna Jabłecka - Motyl z prelekcją o tym, co trzeba wiedzieć aby wziąć kredyt hipoteczny, podczas Targów Mieszkań i Domów

Podziel się

Zapraszamy na prelekcję Joanny Jabłeckiej - Motyl z ANG Odpowiedzialne Finanse, 21 kwietnia o 11:00, do Strefy Finansów i Inwestycji.

Podczas swojej prelekcji, Joanna Jabłecka - Motyl z ANG Odpowiedzialne Finanse, przybliży słuchaczom istotne kwestie związane z kredytem hipotecznym.

Grupa ANG S.A. powstała w 2010 roku. Jej celem jest wspieranie klientów w odpowiedzialnym wyborze produktów i usług finansowo-ubezpieczeniowych. Jako firma pośrednictwa kredytowo - ubezpieczeniowego grupa ANG jest jedyną organizacją w branży finansowej w Polsce, działającą na zasadach akcjonariatu pracowniczego. Obecnie społeczność grupy liczy 1300 ekspertek i ekspertów finansowych oraz 438 akcjonariuszek i akcjonariuszy.

 

Grupę ANG wyróżnia odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo. Wśród specjalistów i ekspertów ANG brak jest tolerancji dla tzw. misselingu, który firma rozumie jako sytuacje, gdy ktoś sprzedaje nam coś, czego nie potrzebujemy, na co nas nie stać, czego nie rozumiemy i za niegodziwą cenę.

Zapraszamy na prelekcję 21 kwietnia o godzinie 11:00, do Strefy Finansów i Inwestycji.

Z harmonogramem wszystkich prelekcji, które odbędą się podczas wiosennej edycji Targów Mieszkań i Domów, możecie przeczytać w zakładce, klikając link.

Do zobaczenia na Targach!