Organizator:

Jak bezpiecznie kupić mieszkanie? Zapraszamy na prelekcję Aleksandry Krupińskiej z PZFD

Podziel się

Zapraszamy do Strefy Zakupu na prelekcję Aleksandry Krupińskiej z PZFD o tym, jak bezpiecznie dokonać zakupu mieszkania.

PZFD to największa i zaangażowana w tworzenie najlepszych standardów rynkowych organizacja branży deweloperskiej, która od 20 lat reprezentuje interesy firm deweloperskich w Polsce i Unii Europejskiej. PZFD podejmuje działania na rzecz tworzenia dobrego prawa, polepszania warunków inwestowania na rynku nieruchomości, rozwoju zawodowego pracowników firm członkowskich oraz poprawy wizerunku branży. PZFD zrzesza 300 firm: deweloperów budujących mieszkania, biura, hotele, powierzchnie usługowo-handlowe, magazyny czy PRS-y a także parkingi kubaturowe.

Polski Związek Firm Deweloperskich opiera swoją działalność na rzecz branży deweloperskiej na trzech filarach: legislacji, edukacji i integracji. Celem tych działań jest kreowanie korzystnych warunków do realizacji inwestycji deweloperskich, wspieranie firm deweloperskich w ciągłym rozwoju i tworzenie przestrzeni, w której firmy na co dzień ze sobą konkurujące, mogą realizować wspólny cel – ulepszanie rynku deweloperskiego w Polsce.

Zapraszamy na praktyczną i merytoryczną prelekcję Aleksandry Krupińskiej z PZFD. Wykład dotyczyć będzie tego, w jaki sposób kupić mieszkanie w sposób bezpieczny. 

 

 

Zapraszamy do Strefy Zakupu - pierwszego dnia Targów o godzinie 14:00 i drugiego dnia, punktualnie o 11:00.

Do zobaczenia!