Organizator:

Idziesz na targi? Obejrzyj dzieła arcymistrzów impresjonizmu w trójwymiarze!

Podziel się

Blisko 60 dzieł najpopularniejszych impresjonistów i postimpresjonistów.

WYSTAWA MALARSTWA IMPRESJONISTÓW i POSTIMPRESJONISTÓW w 3D


Przenieść się do świata wielkich mistrzów malarstwa, na nowo odkryć to, co znane i znów się zachwycić.
Dla tych, którzy jeszcze nie widzieli! Wystawa IMPRESJONIŚCI i POSTIMPRESJONIŚCI w 3D to niezwykła podróż po świecie sztuki, a obejrzeć ją będzie można w Warszawie.

 

 

Obrazy Mistrzów wychodzą z ram!

„Gwiaździsta noc” porywa do utraty tchu, promienie słońca przenikają przez korony drzew bardziej niż zwykle, poranna mgła przypomina rozlane mleko, błękit wody pozwala niemal poczuć nadmorską bryzę, a widok „Słoneczników” van Gogha przywołuje zapach lata.

 

 

Załóż okulary 3D i wybierz się w niesamowitą podróż po świecie sztuki.

Zobacz wystawę, na której dzieła największych malarzy impresjonizmu i postimpresjonizmu zyskały jeszcze większą głębię i ekspresję. Wszystko jest w nieustannym ruchu, mimo, że czasem to widok „martwej natury”. Na obrazach tak dobrze wszystkim znanych, odkrywamy detale dalszego planu albo odnajdujemy elementy, na które do tej pory nie zwróciliśmy uwagi.

 

 

Jedyna tego typu, europejska wystawa

Blisko 60 dzieł najpopularniejszych impresjonistów i postimpresjonistów przetworzono do wersji 3D z użyciem technologii anaglif red-cyjan. Na wystawie będzie można zobaczyć ożywione obrazy takich klasyków jak: Claude Monet, Edouard Manet, Berthe Morisot, Edgar Degas, Paul Cezanne, Auguste Renoir, Alfred Sisley, James Mc Neill Whistler, Paul Gauguin, czy Vincent van Gogh.

 

 

Informacje dotyczące zwiedzania:

Zwiedzanie wystawy rozpoczyna krótki wykład wprowadzający, omawiający w jaki sposób oglądać obrazy by zobaczyć wszystkie ich walory.
Orientacyjny czas zwiedzania wystawy wraz z wykładem to ok. 60 minut.
Wskazany na bilecie dzień i godzina oznacza czas wejścia na teren wystawy, krótki wykład wprowadzający rozpoczyna się ok. 10 minut później. Przed wejściem na teren wystawy należy odebrać jednorazowe okulary 3D.

 

 

Informacje o biletach:

Bilety do nabycia online -> https://tobilet.pl/impresjonisci-warszawa-2022.html

  • Bilet normalny jednorazowy – 39,00 zł/os.
  • Bilet ulgowy jednorazowy – 34,00 zł/os.
    przysługuje dzieciom w wieku 4-7 lat oraz posiadaczom ważnej legitymacji szkolnej, studenckiej, emeryta, rencisty lub karty dużej rodziny. Przy wejściu na wystawę należy okazać w/w dokument upoważniający do ulgi.
  • Dzieci do lat 3 - wstęp wolny (prosimy pobrać bilet za 0zł).