Organizator:

Główny Partner Targów i Strefy VIP

Podziel się

Głównym partnerem Targów Mieszkań i Domów w Warszawie jest IKEA. Zapraszamy na stoisko D3!

IKEA – Lepiej pomyślany dom

IKEA Retail Sp. z o.o. to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek w branży wyposażenia domu na świecie, która od ponad 30 lat spełnia marzenia milionów Polek i Polaków o  Lepiej pomyślanym domu. Jaki jest lepiej pomyślany dom według IKEA? Lepiej zorganizowany, przemyślany, funkcjonalny, spełniający nasze indywidualne potrzeby i oczekiwania, szyty na miarę. Ponadto, wsparty ekspercką wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. 

 

Fotografia: IKEA

Oferujemy nie tylko dobrze zaprojektowane, funkcjonalne, trwałe i zrównoważone rozwiązania w przystępnych cenach, tak aby jak najwięcej osób mogło sobie na nie pozwolić, ale także kompleksowo zajmujemy się projektowaniem wnętrz, zarówno dla klientów indywidualnych jak i biznesowych. Począwszy od poznania potrzeb klienta, stworzenia projektu, przez usługę dostawy i montaż. Od wizualizacji do realizacji.

 

Sypialnia, salon, pokój dla dziecka lub domowe biuro – zaprojektujemy dla ciebie unikalne i funkcjonalne wnętrza. Umów się z naszymi doświadczonymi projektantami, którzy zaprojektują dla ciebie przytulny i funkcjonalny dom, dopasowany do Twoich potrzeb, preferencji, stylu i budżetu.

Chcesz stworzyć przestronne biuro, zaplanować przestrzeń sklepową, a może zaprojektować klimatyczny pensjonat? Powiedz nam o swoich potrzebach i razem stwórzmy projekt wnętrza, w którym praca będzie czystą przyjemnością. Kompleksowa usługa projektowania wnętrz dla firm spełni wszystkie twoje potrzeby biznesowe. Nasi wykwalifikowani projektanci chętnie ci pomogą niezależnie od tego, czy chodzi o rozplanowanie oświetlenia, czy rozwiązanie kwestii przechowywania.

 

 Fotografia: IKEA

Niezależnie czy urządzasz sypialnię, kuchnię czy pokój dziecka w IKEA Targówek oraz IKEA Janki zaprojektujemy dla ciebie funkcjonalną przestrzeń dopasowaną do twoich potrzeb.


Więcej o usługach projektowania :  Usługi Projektowania IKEA